شعار «هر مرکز قرآنی یک وبلاگ» امسال اجرایی می‌شود

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از فارس، سعید قربانی 31خردادماه، در حاشیه دوازدهمین مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات و خانه‌های قرآنی استان مازندران بر لزوم استفاده هر چه بیشتر فعالان قرآنی از فضای مجازی تاکید کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مؤسسات و خانه‌های قرآنی تبلیغات اسلامی مازندران اقدام به راه‌اندازی حداقل یک وبلاگ خواهند کرد.

مدیر دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به راه‌اندازی “شبکه ارتباطی مؤسسات و خانه‌های قرآنی” تبلیغات اسلامی مازندران گفت: این شبکه ارتباطی در اختیار مؤسسات و خانه‌های قرآنی قرار دارد.

وی افزود: تکمیل اطلاعات مربوط به مراکز و فعالان قرآنی و تبادل آخرین اخبار و اطلاعات قرآنی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این شبکه ارتباطی است.

قربانی به برگزاری جشنواره وبلاگ قرآنی در استان مازندران اشاره کرد و افزود: در این جشنواره از وبلاگ‌های فعال و به روز تقدیر می‌شود.

مدیر دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران بر لزوم استفاده فعالان قرآنی از همه ظرفیت‌های استان برای ارتقای فعالیت‌های قرآنی تاکید و یادآور شد: توجه به تاثیر فعالیت‌های قرآنی بر زندگی و افزایش کیفیت فعالیت‌های دینی و مذهبی باید در جامعه به صورت فراگیر اجرایی شود.

این مسئول قرآنی بر حمایت و پشتیبانی از طرح‌های مربوط به راه‌اندازی وبلاگ و استفاده از فضای مجازی در اجرایی کردن برنامه‌های قرآنی تاکید کرد و گفت: شعار “هر مرکز قرآنی یک وبلاگ” امسال اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول