تهرانی‌ها به «نیایش در مجازستان» می‌پردازند

به گزارش «وبلاگ نیوز»، در راستای اهداف برگزاری اولین جشنواره دعا و نیایش شمسه،‌ مسابقه وبلاگ‌نویسی «نیایش در مجازستان» در سه بخش اصلی وبلاگ برتر نیایشی، پست برتر نیایشی و وبلاگ سرآغاز برگزار می‌شود.

ترجمه، شرح و تحلیل نیایش‌های مأثور از قرآن و پیشوایان معصوم (سلام الله علیهم)، نگارش خاطرات نیایشی، الهی‌نامه‌های محله، نجواهای عاشقانه با خدا از جمله موضوعات این مسابقه است.

شرکت این مسابقه محدودیتی برای تعداد وبلاگ‌ها نداشته و هر فرد می‌تواند با هرتعداد وبلاگ در آن شرکت کند ولی حضور کلیه شرکت کنندگان در این مسابقه با نام و مشخصات حقیقی الزامیست.

همچنین در طول زمان مسابقه نیز باید مشخصات فردی پدیدآورنده وبلاگ در محل مناسبی از وبلاگ درج شود، و پیوند به سایت مسابقه و بنر سایت در وبلاگ شرکت‌کننده قرار گیرد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به بخش مسابقه وبلاگ‌نویسی جشنواره دعا ونیایش شمسه مراجعه کنند.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه می‌توانند در نوبت‌هاي بعدي مجموعه جشنواره هاي فرهنگي و هنري شمسه نيز حضوري دائمي داشته باشند.

بنابراین گزارش، مسابقه وبلاگ نویسی «نیایش در مجازستان» برای اولین بار به منظور آشنایی با وبلاگ‌های نیایشی و قدردانی از فعالان دعا و نیایش در فضای مجازی و نیز ترغیب و تشویق برای راه‌اندازی وبلاگ‌های نیایشی، و به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و خانه فعالان مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/.

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول