فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب است

به گزارش «وبلاگ نيوز» و به نقل از ایرنا، سعید جامه بزرگی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: فضای مجازی در واقع محیطی است مشتمل بر شبکه ای از رایانه ، رسانه های ارتباطی و کاربران که لحظه به لحظه به تبادل داده ها و اطلاعات پرداخته و انسان در آن به کار، تأمین نیازها و پرداختن به علائق خود می پردازند.

وی با بیان اینکه این فضا،بهترین موقعیت برای بیان دستاوردهای انقلاب است افزود: دشمن امروزه با استفاده از فضای سایبری به دنبال دستیابی اهداف شوم خود در بین جوان ها وکاربران ایرانی در فضای مجازی است.

جامه بزرگی افزود: در جنگ نرم، دشمنان از طریق برتری رسانه ای خود، با روش کنترل احساسات و علایق، اراده مخاطبین را تسخیر کرده و در مسیر اهداف خود به حرکت و عمل وا می دارند.

وی ادامه داد:باید از فضای سایبری شکل بهترو مفید تری برای معرفی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به نسل جوان و دانشجویان بهره گرفت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان خاطرنشان کرد: نسل جدید علاقه ویژه ای به وبلاگ نویسی و فضای اینترنتی دارد که می توان از این ظرفیت برای معرفی انقلاب و دستاوردهای آن استفاده کرد.

جامه بزرگی تصریح کرد: برخی از کارشناسان فرهنگی استان چت رومهای خاصی را برای تبلیغ مباحث فرهنگی راه اندازی کرده اند که می توان از این ظرفیت نیز بهرمند شد.

انتهاي پيام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جایزه همراه اول